Poslanec Jaroslav Klaška: Ekonomika je o signálech a o důvěře více, než si myslíte.

2. listopadu 2015

Sdílejte s přáteli

Vážení členové, milí příznivci,

připravili jsme pro Vás další ze série on-line diskuzí, tentokrát na téma státního rozpočtu, financí a ekonomiky obecně. Ptát se můžete ekonomického experta strany, poslance Jaroslava Klašky v úterý 3. listopadu od 14:30 do 15:30.

"Ekonomika je o signálech a o důvěře více, než si myslíte. Návrh státního rozpočtu pro rok 2016 snižuje deficit, je prorůstový a posílá pozitivní signály do ekonomiky," říká Jaroslav Klaška ve svém videoblogu, na který se můžete podívat ZDE. Souhlasíte?


Návod, jak se připojit do diskuze, naleznete v příloze. Dotazy můžete pokládat už nyní. 

Pokud se Vám nedaří do diskuze připojit, pošlete otázku na mail sidlova@kdu.cz a my ji tam vložíme.

Těšíme se na diskuzi.

Už nyní můžete své dotazy zasílat sem:

Návod jak používat diskuse Disqus:

Přihlášení je možné několika způsoby: 1. Zadáním platné e-mailové adresy, uživatelského jména a hesla (po zadání prvního komentáře bude na tuto e-mailovou adresu odeslán ověřovací e-mail, ve kterém je nutné potvrdit platnost zadaného e-mailu) 2. Přihlášením přes Facebook 3. Přihlášením přes Google+ 4. Přihlášením přes Twitter 5. Přihlášením přes Disqus Pokud zvolíte pro přihlášení Facebook, Twitter, Google+, budete při prvním přihlášení vyzváni k vytvoření účtu na platformě Disqus. Při prvním přihlášení si musíte nastavit uživatelské jméno a heslo pro Disqus, pro další přihlášení se pak už využívá přihlašovací mechanismus Facebook, Twitter, Google+.

2. listopadu 2015

Sdílejte s přáteli

Přečtěte si také

Nahoru